| Dinita_Alexandru_1987 a întrebat:

Caut o melodie si nu gasesc, caut o melodie si nu gasesc, toata muzica sa apeleze la mine.
Buna seara! Introducerea am vrut sa fie o gluma. Ce melodie s-a auzit pe fundal la X Factor, in aceasta seara, la inceputul emisiunii, inainte de primul concurent? Ca sa fiu mai exact, melodia la care ma refer se auzea in momentul in care s-au difuzat cateva interviuri cu participantii la preselectii. Pe aceeasi melodie a intrat si Ristei Florin (de la fosta trupa Amicii) in urma cu 1-2 saptamani pe scena de la X Factor. Cine ma ajuta cu aceasta melodie are funda si tot ce vrea el/ea.
Va multumesc!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.youtube.com/watch?v=yLB_4xi11H0
asta a cantat Florin.
O zi buna:)