| anemona3000 a întrebat:

Hello TPU! Am nevoie de niste informatii despre Florin Ristei castigatorul X-Factor 2013! Ma intereseaza in mod special date personale

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

29 august 1987, Galati. A absolvit Universitatea Politehnica din Bucuresti - Informatica aplicata in energetica. A fost remarcat in 1999 la un concurs de karaoke, in Galati. L-a lansat casa de discuri Roton in 2000, cu trupa Amicii si melodia "Ea este Dana". A fost solistul trupei Marfar (2004-2012). A parasit grupul dupa si si-a facut trupa FreeStay cu care canta prin cluburi si la petreceri private, in capitala si prin tara. Altceva?

| Dracoola a răspuns:

Da, este genul "mare cuceritor", cum prinde o tipa o umple de respect. happy Plin de figuri.

| anemona3000 explică:

29 august 1987 e data nasterii?