| Andreea6947 a întrebat:

1.Specii sau Haarp Cord? Argumentati.
2. Credeti ca Specii se vor reunii?
3. Ce parere aveti despre Dragonu?
4. Dar despre Chimie?
5. Il preferati pe Dragonu cel nou sau cel vechi ( din Specii)? Si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Specii pentru ca sunt mai adevarati
2. poate dar doar ocazional
3.imi place ocazional, ce mandra eram cand am descoperit mel aia freestyle si nu o stia mai nimeni.
4.nu prea e genul meu
5.e fain oricum

8 răspunsuri:
| Zamolxe777 a răspuns:

1.Amandoua.Specii are atmosfera aia foarte tare iar Haarp Cord are mesajul foarte tare transmis pe un instrumental foarte tare! La capitolul mesaj, Specii sunt penibili, cum sa canti despre droguri? iar Haarp Cord devin penibili cand canta de masoni.
2.Nu.Toti s-au lasat de droguri, care era baza formatiei.
3. Dragonu' canta bine, dar ca personalitate e cam prost.Inainte zicea ca n-o sa se lase niciodata de fumat, si din vina lui a luat nastere o generatie de drogati si acuma canta numa de Dumnezeu si condamna si numeste o generatie de drogati generatia pe care el a creat-o.Si desigur cand canta de masoni imi vine sa ma dau cu capu de pereti!
4.Chimie mi-e antipatic.Imi inspira multa ignoranta si nu-mi place deloc cum canta.
5.Muzical vorbind ii prefer pe amandoi.Ca persoana il prefer pe cel de acuma, pentru ca s-a maturizat si si-a dat seama de prostiile pe care le-a facut.

| Andreea6947 explică (pentru Zamolxe777):

''Nu.Toti s-au lasat de droguri, care era baza formatiei.''... Toti? Poate vrei sa spui Dragonu, ca doar el se droga. Chimie si Gazanu nu laughing

| Andreea6947 explică (pentru Zamolxe777):

Nu poti sa spui ca toti s-au lasat de droguri, pentru ca Gazanu si Chimie nici macar nu se drogau, doar Dragonu'.

| Zamolxe777 a răspuns (pentru Andreea6947):

Chimie nu se droga? Baga ala in vene si fuma numa cacaturi.

| Andreea6947 explică (pentru Zamolxe777):

Si tu de unde stii? Da-mi un raspuns bun si te cred laughing

| Zamolxe777 a răspuns (pentru Andreea6947):

Http://www.youtube.com/watch?v=_HWKqLsasyk Te rog sa te uiti la chimie si la ce zice dragonu'

| Andreea6947 explică (pentru Zamolxe777):

Asa si? Asta nu dovedeste nimic. Chimie si Gazah nu se drogau, numai Dragonu'.

| Zamolxe777 a răspuns (pentru Andreea6947):

Se vede clar ca se droga, dar dupa logica ta inexistenta, se droga.Parasesc conversatia, deoarece ignoranta ta se vede clar.La revedere!