| anonim_4396 a întrebat:

1.stiti trupe/cantareti care sa cante melodii de genul... Evanescence, Seether, Alternosfera? intelegeti voi. vreau ceva gen balada, poveste, ceva cu mesaj.
2. ce trupe/cantareti de genul Disturbed stiti?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Hinder,Theory of a deadman,Lifehouse,NickelBack, Daughtry, 3 Doors Down, 3 days grace,Thousand Foot Krutch,switchfoot,Incubus,Staind.
Godsmack, Drowning Pool, Five Finger Death Punch,Stone Sour, Dope, Static-X
winking

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Breacking benjamin

| NoChanceForUs a răspuns:

1. Rise Against bla bla, Staind, de ce nu si Audioslave 2.Decadence,Celdweller...bla bla...vezi si tu pe net

| Africanwitch a răspuns:

Asculti Alternosfera? Deci nu imi vine sa cred... :X
Incearca Placebo!
Trupe moldovenesti: Corbus Albus, Gandul Matei, Todo, Snails!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Audioslave am dejatongue mersi oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mshappy