| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate recomanda melodii/cantareti/trupe rock de genul Evanescence? As dori melodii de genul "My immortal", "Breathe no more", "Broken", "Missing" etc...intelegeti voi cam ce fel de rock vreau...

6 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Within temptation, We are the fallen, Nightwish...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei un rock tare... http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi Dianahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Woodenpints mersihappy doar ca eu dupa cum spuneam...caut ceva mai linistitor, mai lent. Vreau ceva asa mai baladahappy gen cum au si cei de la animal x melodiile "balada" si "nisip purtat de vant"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fratehappy mersi mult de tothappy doar ca as vrea ceva gen...asculta "breathe no more" a lui evanescence sa vezi... vreau ceva asa lent de tot, la piantongue intelegi tu. Poate ca nu gasesc pentru ca nah, evanescence sunt unici, amy lee e unicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea dahappy mai ales Morcheebahappy thanks man!