| Allexandraaa a întrebat:

A aparut acum o piesa noua cantata de o fata si de un baiat. zicea ceva de falling love si erau inveliti in miere parca. erau intr-un deshert. si foc.straight face Stie cineva cum se numeste? [ mentionez ca fata canta mai mult]

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

CELIA feat KAYE STYLES -is it love Cred ca asta este... nu stiu sigur, dar sper ca te-am ajutat ^^

3 răspunsuri:
| Allexandraaa explică:

Asta e love struck Multumesc :*

| Allexandraaa explică:

Nu stiam decat versul pe care l-am scris in intrebarehee hee. Nu imi aminteam restulhappy.

| Diiianaa a răspuns:

Puteai mai bine sa scrii versurile pe google si iti dadea melodia :*