| anonim_4396 a întrebat:

A aparut videoclipul melodiei Dan Balan - Justify Sex ( http://www.imm0rtal.ro/dan-balan/justify-sex-video_79b9d 0b88.html ). Cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Tipic.Gagici sexose, 2-3 versuri acolo, de implutura, fara mesaj, fara nimic,'instrumentalul' clasic... Daca m-ar impresiona asta, ar trebui sa fiu impresionata cam de tot ce inseamna comercialul in ziua de azi.Nu e genul meu, acum fiecare cu gusturile lui.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da! a aparut! Nu imi place melodia! dar acum e dupa gustul fiecaruia

| Daniel_4881 a răspuns:

E cea mai faina melodie si imi place si videoclipul dar mi se par unele faze ca in twilight: faza cu padurea si urmaritu si cand iese din apa, aia cu apa e din al doilea twilight