| Bittersweet07 a întrebat:

A auzit cineva de trupa Varsity Fanclub?
Ce parere aveti de muzica lor?
As vrea sa ii fac cunoscuti in Romania dar nu prea stiu cum... daca aveti vreo' sugestie va rog spuneti-mi
Au aparut in revista Popcorn de mai multe ori dar doar o data s-a scris de bine de ei, in rest au zis ca trebuie sa faca videoclipuri ca sa fie cunoscuti(sunt de acord dar ce as putea sa fac eu in legatura cu asta, nu eu le spun cand sa faca videoclipuri), ca nu au avut atat de mult succes in Germania si Romania ceea ce nu e chiar adevarat, in Germania sunt foarte cunoscuti si apar in diferite reviste aproape in fiecare luna

1 răspuns:
| everina a răspuns:

Daca ai adresa de facebook, poti crea o pagina despre ei, si lumea o va citi, pune cele mai noi melodii de ei, si cele mai dese locuri prin care stau, sa isi petreaca timpul. pune informatii in fiecare zi, pe pagina lor, ce au m-ai facut pe unde au fost.