| anonimusszkkkhhf a întrebat:

Buna! tocmai ce am intrat pe Spotify, si am observat ca nicio piesa nu are versuri, am citit pe niste articole ca spotify a oprit versurile pentru persoanele care nu au premium, dar chestia e ca in momentu asta eu am premium doar ca pe 3 luni gratis, a mai patit cineva asa? daca da cum ati rezolvat?

1 răspuns:
| edisor21 a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie. Doar pe telefon imi merg versurile si pe TV, dar pe laptop si pc nicio sansa.