| Petronela7 a întrebat:

A fost azi o melodie pe Mtv, care se numeste ceva de genu : "... love" dar nu stiu cine o canta. Mi s-a parut ca am vazut Kings of leon, dar nu am gasit nimic pe youtube. In videoclip cand la inceput o tipa, apoi un tip negru. Este filmat undeva in desert, in fine la inceput e destul de mult praf(nisip, nu stiu) si bate vantul si multi tipi se aduna in jurul celei ce canta. Stie cineva despre ce melodie e vorba?

2 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

E posibil sa fie The Cranberries-Zombie, dar nu prea imi dau seama din descriere big grin

| Petronela7 explică (pentru FallingRain):

Este Celia ft. Kayne Styles - Is it love