| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva de aici la concertul Linkin Park din București, în 2012? Cum a fost?

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

A fost unchiul meu, abia l-am auzit prin telefon, aglomeratie mare.

| 1DeadMemories a răspuns:

Am fost eu :)
Am stat in spate unde era liniste.S-a auzit bine, sonorizarea a fost ok. Nu a fost cel mai spectaculos concert la care am fost. Nu se compara cu publicul de la Iron Maiden, AC DC sau Metallica.
Un video de atunci, se vede populatia participanta https://www.youtube.com/watch?v=QTcIsL83A3s

| anonim_4396 explică (pentru 1DeadMemories):

Am auzit că a cântat Zdob și Zdup în deschidere.Ce penibil!
Nu-mi spune că ai fost la Maiden! Dacă da, te urăsc.
Vreau și eu crying

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) am vazut eu Prodigy, crezi ca pierdeam vreo trupa rock importanta?