| lp a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot achizitiona bilete pentru concertul Linkin Park de la Bucuresti de pe 6 iunie? Vreau un raspuns sigur.Multuesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Avon_8981 a răspuns:

Pai tu alegi, ori prin posta ori prin fan curier.

4 răspunsuri:
| Avon_8981 a răspuns:

Poti cumpara bilete de aici : http://www.eventim.ro/......mance.html

| Avon_8981 a răspuns:

Iti faci un cont pe acel site:
1. Te duci sus, in dreapta, unde scrie "cont" apoi dai click pe ultilizator nou.
Iti scrii adresa de mail iar apoi cumperi biletele normal...Nu ai mai cumparat nimic, niciodata de pe Internet?

| lp explică (pentru Avon_8981):

Iar biletele imi vor veni prin posta?

| lp explică:

Poti sa-mi dai si detalii despre cum cumpar biletul.Adica nu am mai cumparat niciodata un bilet online.Iti asigur funda pentru asta.