| Florea_Adrian_1981 a întrebat:

A particip la casting consider ca am talent sunt un copil orfan din localitatea Medias Judetul Sibiu str pacii fn3 mol Romania telefon:0269830637 va multumesc pentru colaborarea trimisa urgentabil Bebe cel mai tare dansator si cantaret CNP:1810620323964 Florea Adrian porecla mi se spune bebe
youtube seark bebe de la medias 2012

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Telefonie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.