| sonya30 a întrebat:

A venit si moda cu trupele la mine in clasa...
Si normal ca eu nu ma pot abtine,asa ca am decis sa imi fac una!
As vrea o trupa unita,la care toti sa faca de toate, toti sa vina cu idei...
Problema e ca mai bine de jumatate din clasa e in trupa dusmanei mele!
Cine ma ajuta cu un nume (care sa contila cuvantul §Crazy§) si cu faza cu atras colegi in trupa?

1 răspuns:
| Chs_Răzvan_1991 a răspuns:

Stiu ca nu te ajuta, dar nu pot sa nu intreb: ce pot sa faca atatia oameni intr-o singura trupa?