| Psycho a întrebat:

ăăă...are careva vreo idee ce trupe o sa vina anul asta la samfest sau la artmania? ati auzit careva ceva zvonuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se stie inca.
Eu ma informez de aici (afli inclusiv zvonuri :D):
http://www.metalhead.ro/concerte-p-1-l-1

5 răspunsuri:
| Psycho explică:

Minerva, si eu intru pe metalhead pentru a afla anumite informatii in legatura cu concerte sau chestii de genulhee hee dar tocmai pentru ca pe metalhead inca nu s-a scris nimic, am intrebat aici.ma gandeam ca poate poate se stie din alte surse...
mersi deisee big grin

| Psycho explică:

Anonim, stiu ca vine ac/dc. mi-am luat biletul deja.nu are nicio legatura. dar mersi oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si la evenimente sigur gasesti ceva; eu mi-am facut cont si mereu primesc emailuri cu evenimente de genul acesta...http://www.pubbing.ro/ghid/bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca are legatu, dar vine Ac dc.

| diva99 a răspuns:

Nu >:d< imi pare rau sad