eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Merge careva dintre voi anul acesta la Samfest?big grin

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie explică:

Ai întrebat toţi cei 50000 utilizatori şi sigur nu vine niciunul?laughing

eluveitie
| eluveitie explică:

E in 8-10 iulie big grin.Si eu zic ca se merita.\plus ca e ieftin...anul trecut a fost 60 leo biletul big grin

eluveitie
| eluveitie explică:

Lolăă ai auzit prost... ţie nu'ţi fac nimic. du'te undeva că ai bursa mai mare ca a mea. tu ar trebui să'mi faci una.Mno 50, 60 tot una e oh go on

| Vizitiul a răspuns:

Daca sari cu o bericica, vinhee hee.

| JesterRO a răspuns:

Sa vin.sa nu vin?
Cand e? happy

| Psycho a răspuns:

Iar esti blonda tu? raised eyebrows sau numa' te apuca exagerarea? laughing o fost 50 de lei, nu 60.si cum naiba sa nu vina lumea? pe langa ca-i foarte tare, cred ca-i cel mai ieftin festival ever. avand in vedere gramada de trupe care o sa cante. abia astept day dreaming

| Psycho a răspuns:

Ce-am auzit? ca faci o berula celor care vin? smug laughing

| Psycho a răspuns:

Sigur am auzit prost? :-s nu-i tot una. că 10 lei îs totuşi bani phbbbbt şi ce că am bursă mai mare ca a ta? că oricum nu mai am aproape nimic din ea. rolling on the floor straight face

| Psycho a răspuns:

Noh...deci anul' ăsta la samfest o să fim eu, tu şi @woodenpints smug wuuu huuu \dancing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, ce-as mai merge... Din pacate, job-ul meu ma cam impiedica. Bucura-te si pentru mine! happy

| lydd a răspuns:

Nu