eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Mergeţi careva vara aceasta la Artmania?happy

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie explică:

Băăăi soarele vieţii...

eluveitie
| eluveitie explică:

O fost un soare aici care îşi făcea reclamă laughing spam tu da a fost şters.Eu vreau să văd care lume de aici merge, tu ştiu ca mergi aşa ca taci. Ocazie de a cunoaşte persoane noi

| Psycho a răspuns:

Iar te-apucă? raised eyebrows ce-i cu intrebările astea tu? te transformi in bujor straight face logic că merge lumea la armania.ca doar n-om fi numa' noi două. laughing desteapta sorelui.

| Psycho a răspuns:

Si care-i faza cu "Băăăi soarele vieţii... "? că nu m-am prins...

| Psycho a răspuns:

Păi intră pe matrimoniale, dacă tot vrei sa cunosti persoane noi smug rolling on the floor laughing