| Macriii a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru cei din Tg mures si merg la Liceul de Arta!
Eu sunt in clasa 4 la liceul de arta si din cls a 5 a vreau sa merg la pictura
la sfarsit de an mai trebuie sa du examen la vioara(am facut vioara din clasa 1 vioara)pentru ca stiu ca la pian se da sigur dar la vioara nu stiu...Ma ajutati
Daca ksunteti din alt judet si mergeti tot la un liceu de arta acolo cum trebuie sa faci?

1 răspuns:
| poisonivy a răspuns:

Trebuie sa dai un examen si trebuie sa pictezi un desen pentru o tema data. La mine o acceptat pe toti. Funda :X?