| AdiFCSB a întrebat:

Acum 1 an sau 2 a aparut o melodie despre mama in franceza.Care stiti cum se numeste.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Posteaza o alta intrebare dupa ce o stergi pe asta. Adauga: era cantata de un barbat/o femeie/un grup, lenta/ritmata/latino/rock etc, avea un videoclip? Cu ce era. Semana cu o alta melodie? Era cantata in franceza de un strain sau era cantata de un francez. Stii vreun vers, vreo fraza, alt cuvant in afara de mama? Atat pot sa te ajut.

| AdiFCSB explică (pentru valentingb):

Nu mai e nevoie. am gasit-o