| Chrysocolla a întrebat:

Acum aproximativ un an am găsit o melodie rock. Nu ştiu cum se numeşte trupa sau melodia. Îmi amintesc că solista era roşcată (părul ei era de o nuanţă de roşcat natural) şi putea să cânte foarte agresiv. În melodie, ea striga puternic, dar dacă îmi amintesc bine, cânta şi normal. Videoclipul era filmat într-un fel de încăpere sau un hol albastru şi apăreau în videoclip şi ceilalţi membri ai trupei. În secţiunea recomandărilor care apar lângă videoclip era şi melodia "I Miss the Misery" de la trupa Halestorm. Caut melodia de care am zis de câteva săptămâni.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Paramore- Ignorance?
https://www.youtube.com/watch?v=OH9A6tn_P6g

| Chrysocolla explică (pentru anonim_4396):

Scuze, dar melodia nu era de la trupa Paramore. Am uitat să menţionez asta. Mulţumesc oricum.