| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Acum mi-am amintit de prima formatie de industrial metal pe care am ascultat-o,acum multi ani.E vorba de Ministry, poate o sa va placa :
http://www.youtube.com/watch?v=YN3pAW-_OaA
?

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Mi-au sarit in "ochii" tobele, suna destul de naspa, nici tipu de la voce nu este prea priceput.
Tocmai trupa asta ti-a deschis interesul catre industrial metal?
Sau ti la ucis? laughing

| BeyondTheDarkSun explică (pentru RockNbeer):

Eram mic,nu stiam prea multe tipuri de metale,alegeam si eu din alea mai ruginite,mai grele,mai usoare,mai forjate,ce gaseam.laughing
Adevarul e ca e una din primele formatii de industrial metal/thrash metal pe care le-am ascultat, dar dupa aceea m-am orientat catre altele, cum ar fi Rammstein, desigurhappy Dar nu prea mai ascult asa ceva, sunt in sezonul de Power metal acum laughing

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu-mi place.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru MaskOfSanity):

laughing
Eh,eram sigur ca n-o sa va placa, nici mie nu-mi prea place, la momentul actual laughing