| iccecrim a întrebat:

Ador muzica, nu pot trăi o zi fără să ascult muzică, face partea din viața mea și este importantă pentru mine, okay, deci, am o așa întrebare, știți ceva cântece gen Emika - Drop the other (( http://www.youtube.com/watch?v=M-3Az9QAa8c ))? Ador cântecul și aș vrea să mai ascult și altele asemănătoare, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| muffinfactory a răspuns:

Uups, scrisesem un text mai lung dar vad ca nu s-a trimis. asa, deci, melodiile nu sunt chiar genul ala, dar poti asculta ceva de la crystal castles, daughter, lykke li, placebo, si alte melodii de la emika. happy

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce naiba e căcatul ăla ciudat și nemelodios?
Sună ca o melodie proastă pusă pe reverse.

| iccecrim explică (pentru Wøodenpints):

Parerea ta conteaza pentru tine, am gusturile mele si nu cred ca ai dreptate in privinta acestei melodii. In fine, bafta!

| muffinfactory a răspuns:

Ador melodia aia

| muffinfactory a răspuns (pentru muffinfactory):

Uups, scrisesem un text mai lung dar vad ca nu s-a trimis. asa, deci, melodiile nu sunt chiar genul ala, dar poti asculta ceva de la crystal castles, daughter, lykke li, placebo, si alte melodii de la emika. happy

| Andrey_Bostan_1992 a răspuns:

Daca vrei sa asculti o muzica buna intra pe www.radiopasiun3.org sunt cele mai bune melodii si cei mai buni deejay