| Rozamfira a întrebat:

Ajutati-ma! Vreau sa ma duc la un concurs care va fi in curind, dar nu stiu ce cintec pot sa cant. Ce cintece sunt potrivite pentru mine(13 ani), ceva de rihhana, dar nu eminem, pitbull etc. Sfaturi, dar daca puteti, puteti sa-mi dati linkul cu negativ. Fundita la primul raspuns reusit.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca talentul "te recomanda" invata orice melodie si du-te fara frica.
Daca vocea te ajuta, atunci poti canta orice..important sa fii pregatita si sa iti controlezi emotiile
Mult succeshappy

| cristimihailov a răspuns:

Uita-te la top de la Britanicii au talent.

| Tofu a răspuns:

Cântă melodia ta preferată.

| Rozamfira explică (pentru Tofu):

Dar eu am multe melodii care imi plac

| Tofu a răspuns (pentru Rozamfira):

Eh...

| Rozamfira explică:

Sau de alte interprete din lume