| BringMeTheHorizon1111 a întrebat:

AJUTOR tpu....ascultam muzica la casti la telefon(casti normale de telefon) iar deodata s-a intrerupt sunetul si nu se mai aude nimic.Pot face ceva in legatura cu asta? Problema nu este telefonul caci nu merg nici la laptop...Ce au?
VA rooog ajutor

Răspuns Câştigător
| tara6112 a răspuns:

De cât timp le ai?
Adică pe sub plastic sunt vreo 5 cabluri foarte subțiri din cupru foarte fragile.
Cred ca s-au stricat.
Dacă s-a rupt vreun cablu nu mai ai ce face.
Oricum căștile se strică foarte repede... Cel puțin eu schimb o pereche la 2-3 luni happy

| BringMeTheHorizon1111 explică (pentru tara6112):

Aveau 2 luni jumate.Multumesc

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

S-au stricat, păcat.

N-ai idee câte căşti / încărcătoare am stricat eu. blushing