| vladdd16 a întrebat:

Alegeti dintre:

David Guetta

Avicii

Hardwell

Axwell

Tiesto

Alesso

Nervo

Skrillex

Basto

Mike Candys

Christhopher S

Afrojack

Sander Van Doorn

Markus Schulz

Nicky Romero

DJ Antoine

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

David Guetta
Dj Antoine
love struck

| Woodenpints91 a răspuns:

Aleg să-mi înfing un creion în ureche. E mult mai melodios decât toţi ăia.
De fapt, n-am de ce să-mi înfing singur un creion în ureche. Mai bine să le înfing două cuie în urechi celor care ascultă chestii de genul. Le-aş face oricum un bine.

| vladdd16 explică (pentru Woodenpints91):

Mai Bn infigeti tie doua cuie in urechi dacă nu vrei sa asculti genul asta de
muzica.Fiecare cu gusturile lui. Dance 4 ever

| Woodenpints91 a răspuns (pentru vladdd16):

Păi dacă-i fiecare cu gusturile lui, de ce mi-ai raspuns? Ai simţit nevoia să te aperi?

| vladdd16 explică (pentru Woodenpints91):

Ți-am răspuns pentru ca vreau sa Imi apar gusturile

| Mădă0611 a răspuns:

Markus, Tiesto, Sander si Avicii (mai mult pentru Seek bromance).

Mi-am amintit de Dj Mag. Pe cine ai votat? big grin

| vladdd16 explică (pentru Mădă0611):

Avicii,David guetta, afrojack, axwell si hardwell tu?

| Mădă0611 a răspuns (pentru vladdd16):

Above & Beyond love struck
Armin van Buuren
Dash Berlin
Ferry Corsten
Gareth Emery

L-ai votat pe Guetta :O Nu iti place Armin? Ă steit of trens.

| vladdd16 explică (pentru Mădă0611):

Sincer nu imi prea place armin.Dar imi pare rau ca nu am putut vota nici pe Nervo, Nicky Romero, Alesso si Mike Candys asta ar fi fost al 2a top 5

Răspuns utilizator avertizat
| Mirunika23 a răspuns:

David Guetta... imi place foarte mult de el love struck