| xoBridgetXO a întrebat:

Aloha =D TPU! Ce mai faceti? Vreau si eu sa imi dati exemple de programe FOARTE BUNE de scurtat melodii. Vreau raspunsuri serioase pentru. ca imi trebuie neaparat pentru. concurs big grin. Melodia trebuie sa fie de max. 2 min. si ea are 3 si ceva dar as vrea sa mai scot si unele parti care nu-mi plac.
Cel mai bun raspuns primeste o funda mare xD

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Mp3 Splitter, il poti downloada de aici: http://www.yaosoft.com/

| koko a răspuns:

Http://audioedit.mystikmedia.com/download.html

e super smecher programu`:D

| Bia_6294 a răspuns:

Audacity

| Meoooooowww a răspuns:

Este mpTrim.eu mi-am scurtata melodii cu elbig grinincearca sa vezi dca face cum vrei ubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp3 cutter

| scorpionul53 a răspuns:

MP3.To.Ringtone.Gold.v3.16.WinALL.Incl.Keymaker-CORE