| colorfulcupcake a întrebat:

Am 2 intrebari...
1.cum se numeste melodia d la inceputul serialului Asi de la kanal d(a fost mai demult)
2.cum se numeste melodia de la INCEPUTUL serialului 1001 nopti de pe kanal d

chiar daca raspundeti doar la 1 dintre ele primiti

3 răspunsuri:
| Deni7 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dzlQVTPn7kQ
Stiu doar pentru intrebarea 2.
Si eu am vazut 1001 de nopti :>

| analoveskorea a răspuns:

Vrei genericul de la Asi? uite asta e http://www.youtube.com/watch?v=nl6naBp5yZk, nu stiu cum se numeste si la intrebarea a doua Http://www.youtube.com/watch?v=dzlQVTPn7kQ
P. S am urmarit ambele seriale si mi-au placut la nebunie asta pana sa descopar ca-dramele de pe tvr1

| xGyAx a răspuns:

Si eu ma uit la 1001de nopti! II cel mai fain! Mie imi place mult de Sherezat