| rebecaTa a întrebat:

Am 3 intrebari : 1. dintre inna, alexandra stan,andra,delia matache, lora sau andreea balan pe cine ati alege? 2. de ce ati ales aceasta cantareata? 3. ce melodie va place cel mai mult de la aceasta cantareata? cel mai bun raspuns... funda!love struck

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

1 Alexandra Stan
2 Andra
3 Inna
4Lora
5Delia
6Andreea Balan
Alexandra Stan imi place cel mai mult!love struck e foarte frumoasa si are voce buna! Imi place melodia Mr.Saxobeat dar si altele! funda?

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Andra si Lora.Pentru ca din cele enumerate de tine sunt singurele care au voce ( de fapt si Delia mai canta cat de cat).
Nu am neaparat o melodie preferata de la ele.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Pai ce, nu pot sa le omor pe toate?

| mickeye a răspuns:

Inna, alexandra stan, andra, delia, lora sau andreea bălan sunt cântărețe? nu prea cred. eu aleg ADELE

| SWAGGER a răspuns:

1.Justin Bieber
2.Pentru ca sunt fan din 2009 si acum nu pot renunta(tongue)
3.Melodia mea preferata este(Justin Bieber-Boyfriend
ITI MULTUMESC PENTRU VRIANTE M-AU AJUTAT MULT!winking

| rebecaTa explică:

Si mie imi place justin bieber

| rebecaTa explică:

CautNume mie una imi place cel mai mult delia tongue dar si lora si andra sunt dragute