| OmulUmbrei a întrebat:

Am doua intrebari :
1. Cine va place mai mult dintre aceste cantarete : Andreea Balan, Andreea Banica, Alexandra Stan, Inna? (alegeti doar una)
2. De ce ati ales-o?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce nu te orientezi și spre cineva din afara țării? big grin

| xDヅ a răspuns:

Andreea Balan deoarece are o cariera in muzica de peste 10 ani si pentru ca mi-au placut si imi plac foarte mult piesele ei mai vechi [ Aparente, Invidia, O straina etc.]

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

1.Angela Gossow
2.Pentru ca nu muzica de rahat.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nici una big grin

| SadWord a răspuns:

Inna-pentru ca imi plac melodiile ei.
http://www.youtube.com/watch?v=mTOo5YzwY84

| rostfery a răspuns:

Alexandra Stan si Andreea Banica. De ce? Pentru ca sunt putin mai decente

| Schizofrenique a răspuns:

Andreea Balan. De ce? Am vazut-o, cum traieste toate emotiile atunci cand ea, sau altcineva canta. Ma regasesc in muzica ei, mai ales in piesele formatiei "Andre", si imi pareeee extreeeeeeeeem de rau ca s-au destramat. sad