| cristina_4003 a întrebat:

Am 9 ani si vreau sa strang bani pentru niste tobe de rock chitari una clasica una electrica microfonsi un mixer de muzica ce pot face pentru a strange banii suficienti pentru aceste instrumente? va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Pai singura nu poti sa strangi acei bani pentru ca ai nevoie de ajutorul parinitilor. Daca iai strange TU singura asta ar inseamna un an, doi. Spune-le parintilor tai sa te ajute, sau mai asteapta putin putin timp.

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

Roaga-ti parintii sa te ajute sau pe o cunostinta. si de sarbatorile astea de craciun, paste, mos nicolaie sa ceri si tu aceste instrumente.sau macar sa ceri bani pentru.a aceste instrumente. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Olive93 a răspuns:

Nu cred ca poti sa le cumperi pe toate odata, asta daca vrei sa fie de calitate si acestea sunt foarte scumpe.