| clales a întrebat:

Cum pot face bani pentru un set de tobe? am 12 ani si nu stiu cum sa strang banii. tobele costa 200 de euro FUndAA!

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Incearca si tu sa-i ajuti pe bunici la tara. ei dau mereu banuti. daca nu, atunci totul depinde de ai tai, dar intr-adevar depinde. e criza...imi pare rau daca rau ca nu te pot ajuta. daca erai fata era usor...te faceai reprezentanta la Oriflame.ca acolo castigi daca faci comenzi mari. EU am adunat de l apr si castig deocamdata 100lei noi. Dar cred ca si un baiat poate. bafta!

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Muncind, ajutandu-ţi părinţii! recopensânui cu note mari la şcoala, aratăle iubirea afecţiunea faţă de ei! Şi ia nişte tobe mai ieftine!
Şi dacă-s din SH ce?

| clales explică:

Mersi mult functioneaza treaba cu ajutatul bunicilor!