| MrJuvett12 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o chitara insa nu stiu nimic despre chitari. daca ma puteti ajuta sa aleg una acustica de preferat.merge sa cant si rock cu o chitara acustica? una electrica nu ma ajuta pentru ca nu o vreau numai pentru rock. vreau una pana in 500 ron si daca va pricepeti sa-mi spuneti la chitari care cum difera. va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| MrUbek a răspuns:

Intai invata sa scrii si dupa vino si posteaza din nou... Chitare nu chitari