| Dominicc a întrebat:

Am ascultat aseara kissFm si am auzit o melodie.
Era cam asa.
-nu avea voce
-era bazata mai mult pe chitara (electrrica) sau cel putin chitara am auzit eu
-era ritmata, cred ca se pune si in discoteci
-mai avea niste efecte cum baga toti la melodii (dj)
-ceva electro
-Melodia nu e noua aparuta, e una veche, dar nu stiu cum se numeste.

Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Uite playlistul kiss fm, cu toate ca ma indoiesc ca te va ajuta cu ceva.

01. Dj Sava feat Connect-R – The Reason
02. Robert Clivilles feat. C&C Music Factory – Work That Body (Alex Gaudino Remix)
03. Spit – Falling (Daddy’s Groove Radio Edit)
04. Unu` vs. George Nicolescu – Cantec Pentru sanatatea ierbii
05. Mylo – Drop The Preasure (Club Mix)
06 Play & Win – Slow motion
07. Ian Oliver pres. Tropa De Elite – Rap Das Armas
08. D. O. N. S. – The Nighttrain [Jerry Ropero Remix]
09. r. i. o-shine on mondo remix
10 Jerry Ropero & Denis The Menace presents Sabor feat. Jaqueline – Coracao (Club Mix)
11. DJ NICK & MC GIANY feat DEEP – Can’t Stop The Dj
12. Eric Prydz vs ATFC – Pjanoo Bad Habit (Clemclem & Drey Bootleg)
13. DJ Chus & Peter Gelderblom – Feelin’ 4 You (muzicajunki Remix)
14. Desaparecidos vs Walter Master J – Ibiza (Marchesini & Farina Remix)
15. MORRIS – DESIRE
16. David Guetta And Chris Willis vs Tocadisco – Tomorrow Can Wait (Arias Seat Ibiza Remix)
17. Dj Project – Hotel
18. Hi-Q – Razna
19. Ron Carrol – Walking Down The Street (Bart B More Jackin Down The Street)
20. Africanism All Stars – After The Rain (Original Mix)
21. Guru Josh Project – Infinity 2008
22. Montuga – Sofia
23. Inna – Hot (Dario Zack Remix)
24. Switch – a bit patchy
25. Peter_gelderblom_vs_dan_parker_-_a1_trapped
26. Nick Kamarera & Deepside Deejays – Beautiful Days
27. Katy Perry – I Kissed a Girl (DJ Arik Fux Electro Remix)
28. Alexu & TDK – Solida Del Sol (Moving Elements Remix)
29. Chocolate Puma – Sexy Girl (Funkerman Remix)
30. Chicanos – Suki Suki (DJ BIGICE remix magia) … www.djbigice.com
31. Nicone – Una Rosa (H.O.S.H. remix)
32. Dj Rynno & Sylvia – Fantasy Of Love (Silviu Paduraru RMX)
33. Jay Sean – stay (dubai_shadow_desi_remix)_ft. _anu stiuka_manchansa
34. Insane – Pretty Little Girl
35. Connect-R – Nu-Ti Pierde Dragostea
36. Smiley & Alex & Don Baxter & Marius Moga – Am Bani De Dat
37. Laurent Wolf Feat. Eric Carter – No Stress (Zen @ Acoustic)
38. John Dahlback – Pyramid (Dirty South Remix)
39. Chris Mayer & Silvio – One love ( Treitl Hammond ReMiX )
40. Ashlee Simpson – Outta My Head (Ay Ya Ya)(Dave Aude Club Mix)
41. Madonna – Give It 2 Me (Pete Tong & Dave Spoon Remix)
42. IIO – Rapture
43. Daft Punk – around the world
44. Paul Johnson – Get Get Down
45. Barillas – Andale (club mix)
46. Bob Sinclair – The beat goes on
47. Armand van helden – funk phenomena
48. Inna – Hot (Club Version by Play & Win)
49. Sis – Trompeta
50. Mastiksoul – Jacobino (original mix)
51. Lexter – Peace & Love (Chris Ortega & Thomas Gold Mix)
52. Play & Win – Slow motion
53. Milk & Sugar ft. Roxanna Wilde – No No No (Terrace Dub Mix)
54. Ron Carrol – The Only Way Is Up (Disco Darling Higher Vocal Mix)
55. Geo Da Silva -Do You Like A Truck _Ido Shoam _ Elad Gavriel Remix
56. Mighty Dub Katz – Just another groove [Tocadisco ReMiX]
57. Gadjo – It’s Alright (Jesse Garcia Remix)
58. Disc Jockeys Vs. East 17- It’s Alright
59. Nick Kamarera & Deepside Deejays – Beautiful Days
60. John Puzzle – All About You
61. Juan Magan & Marcos Rodriguez – Bora Bora
62. Dj Andi Feat. Stella – Colours Of The Rainbow
63. Acapulco feat Sandro Peres – Baila Rumbera
64. ALLAN RAMIREZ & BUBU – Sky
65. Antoine Clamaran And Tristan Garner – Cancun Paradise
66. Avici – Quirito (DJ Decameron ‘Pump It Up’ Vocal RMX)
67. DAVID DEEJAY Feat DONY – Nasty Dream
68. Axwell And Bob Sinclar feat Ron Carroll – What A Wonderful World
69. Cisko Brothers – Guaglione 2008
70. Cosmin Georgian ft.Ciprian Filipiuc – Wispering mind (Flores Guitarra – Short
Edit)
71. Allexinno – Sunrise 5 AM (Paul Damixie’s ACME Remix)
72. Paris Avenue feat. Robert One – I Want You (Stellar Project Remix)
73. R. i. o. – when the sun comes down (dirty_rush_live_in_rio_mix)
74. Nicom Fasano VS. Pat-Rich ~ 75 Brazil Street (Vocal Mix)
75. Stylus Robb – Ininna Tora (Nick Corline Remix)
76. No Tone Feat Inusa Dawuda – Down Down Down (Mattias Remix)
77. yves larock – bucovina (alex astero club bootleg)
78. anthem_-_be_my_lover
79. chris_lake_feat_nastala_-_if_you_knew_(atfc_main_mix)
80. giordano_-_amazzonia_(david_tort_remix)

| Cjay a răspuns:

Pai nu prea avem cum sa te ajutam daca nu am auzit-o straight face

| Gaby_7220 a răspuns:

Cred ca este Emil Lassaria - Balada, doar o presupunere dupa spusele tale, daca am dreptate da si tu o fundita te rog; p