| FroddoLikesBlood a întrebat:

Am ascultat o melodie la radio,rap in engleza, e voce masculina si nu stiu cum se numeste. Daca stie cineva la ce melodie ma refer, astept link-ul.Thanks.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

La cate delatii ne-ai dat sigur nu te va ajuta nimeni, ai putea sa ne spui niste versuri sau cine stie, mai stai asculta radio si poate o mai difuzeaza noteaza niste versuri si apoi poti cauta pe google.Succes!

| FroddoLikesBlood explică (pentru daassh):

Am gasit denumirea melodiei, nu mai am nevoie de ajutor, multumesc oricum.

| daassh a răspuns (pentru FroddoLikesBlood):

Nici o problema!