| aLina_8828 a întrebat:

Am ascultat azi la radio [magic fm] o melodie frumoasa... era in engleza si o canta o baiat.si zicea de multe ori "baby" si mai multe nu stiuthinking cine stie cum se numeste sa spunapuppy dog eyes.

6 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

Hmm. parerea mea e ca era Justin Bieber - baby
o poti asculta din nou aici:

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e

ascult.o pana la capat, iti vei da seama ca este aceeasi;), bafta!

| tigersss a răspuns:

Justin Bieber - baby

| GregHouse a răspuns:

Justin Bieber - Baby

| AlexJX90 a răspuns:

Ce? Justin Barbie a invadat si magic fmu? Ori inceteaza ori fac un efort strang alocatia bag benzina la masina tatalui si ma duc sa-l sparg ca nu-l mai suport pe nemernic

| aLina_8828 explică:

JB pe magic fm?straight facestraight face: wtffff
nu.