| anonim_4396 a întrebat:

Am auizt aseara o melodie pe profm si avea versurile:"one,two,three,one,two,three, three"si o canta o fata cu vocea asemanatoare Rihannei. Puteti sa imi spuneti si mie daca stiti cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| LarisutzaMicutza a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM
In timp ce cautam si eu aceeasi melodie am dat peste intrebarea ta si am incercat sa gasesc aici rezolvarea la misterul meu, dar nici tie nu ti s-a raspuns, apoi m-am dus pe youtube si am dat la Jason Derulo - Wiggle pentru ca este o melodie noua/recenta si m-am gandit ca poate o gasesc si pe asta ce o cautam amandoua... si uite ca am dat pe ea si... Tadaaam! :))
Sper ca te-am ajutat :D :*

| biasasha a răspuns (pentru LarisutzaMicutza):

laughingDa asta este melodia.Multumesc mult:*

8 răspunsuri:
| AjLee a răspuns:

Britney Spears - 3

| biasasha a răspuns (pentru AjLee):

Nu e melodia asta, mersi oricum.

| alexandra8888 a răspuns:

Andrada Popa- 1...2...3

| biasasha a răspuns (pentru alexandra8888):

Nu e asta, e o melodie in limba engleza.multumesc de raspuns oricum

| Kostel74 a răspuns:

Daca aflii care este piesa si interpreta, spune-mi te rog si mie.Ma intereseaza, fiindca imi place mult.
Merci.