| prafdestelutze a întrebat:

Am auzi un zvon... mi s-a parut ciudat.anormal.
Am auzit ca lady gaga va concerta la buzau la galeria mall?
e adevarat?
lady gaga la buzau intr-un mall?rolling on the floor(am trait sa o aud si pe asta)

9 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Si eu am auzit... poate o fi adevarat ...nu stiu ce sa zic Tie cine ti-a spus?

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu e zvon. Chiar vine...maine seara la galeria mall la 19, 30!

| Dorinel a răspuns:

Daca Lady Gaga canta la Buzau, Michael Jackson va canta pe bloc la minewinking

| lovegirl15 a răspuns:

Daca lady gaga canta la buzau intr-un mall, atunci eu ma transform in madonna si ma duc sa cant pentru gunoieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin ea vine una care o imita si o sa cante cantecele ei... silly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca laura cosoi o imita si la sfarsit spune ca e gluma sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca ar fi asa ar fi fost o gramada se zvonuri si s-ar fi vorbit mult de asta...eu sunt din bz si nu am auzit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| crazypuff_9442 a răspuns:

Nu e vorba de un concert ci de un tribute lady gaga http://tributebandsro.wordpress.com/......ncendiara/