| everythingyourenot a întrebat:

Am auzit acum cateva zile la UTv, Bamboo nights o melodie si imi placea foarte mult dar nu stiu cum se numeste. Stiu ca era un dj cu tricou 20 Cm si era ceva cu " Wo Wo Wo Ipi Io Ipi Iei" suna ciudat asa. laughing Va rog frumos sa ma ajutati. :*

4 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Te-as ajuta cu mare placere, dar " Wo Wo Wo Ipi Io Ipi Iei" nu-mi spune nimic!
Cauta un link pe net cu ceea ce ai vazut si putem extrage din acel video melodia, si aflam numele...nu e greu, dar avem nevoie de mai multe indicii.
Bafta!

| Lola05 a răspuns:

Au trecut ceva ani de atunci, dar: :))
https://www.youtube.com/watch?v=XrYFGwg28As

Răspuns utilizator avertizat
| everythingyourenot explică:

Problema este ca nici video-ul nu-l gasesc, parca nu ar exista. Stiu ca este ceva de la Parazitii dar nu am gasit nimic. happy Multumesc oricum.