| AlLy_4922 a întrebat:

Buna TPU sper sa ma puteti ajuta...Am auzit mai demult o melodie si era ceva de genul,, aleira hero (inca ceva) si apoi era,, i gone be strong,,...

Stiu ca suna ciudat dar imi placea foarte tare si habar nu am nici cum se scrie cea ce am auzit, si acum am in cap acea melodie...va rog mult sa ma ajutati promit ca dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Enrique Iglesias hero
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=koJlIGDImiU

5 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Ma bucur ca ai gasit-o.Am ascultat-o si eu si e frumoasa.Merci oricum pentru fundita.

| AlLy_4922 explică:

Nu mai conteaza deoarece am gasit-o... dar mutumesc oricum...

| AlLy_4922 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=XrN5mAbjsGo...aceasta este ce ma bucur ca am gasit-o...:X:X

| AlLy_4922 explică:

Cu placere... ti-am dat fundita de oarece ai fost cea mai aproape de raspunsul corect.happy...ma bucur ca iti place melodia