| vladcfr22 a întrebat:

Am auzit de o saptamana o melodie super tare in club dar si pe la oameni ca ton de apel! o melodie in genul indiano tech! versurile sunt in turca sau araba cred! va rog ajutati-ma sa gasesc melodia aia

Răspuns Câştigător
| Alexandrae a răspuns:

Asta este melodia? http://www.youtube.com/watch?v=Q8QQvPw4hcQ.

3 răspunsuri:
| PureLove8 a răspuns:

Nu stiu... poate Broken Angel (are si versuri in turca ) happy big grin

| vladcfr22 explică:

Nu este nici lally si cu siguranta nu este broken angel sau kamha avha