| morartudor a întrebat:

Am auzit eu bine ca exista un program vechi de pe care poti lua muzica video si audio de pe trilulilu si youtube?

5 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Www.mfws.ro

Distractie placuta

| Summer Memories a răspuns:

Ares Tube!

Eu pe ala il folosesc si e foarte bun :X

Vezi daca merge sa-l descarci de aici, nu stiu daca o sa fie pagina disponibila ca eu nu locuiesc in Romania :(

http://ares.mp3.es/

Sper ca te-am ajutat :-*:-*

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/......wnload.php (daca le vrei in format mp3) sau www.savevid.com (daca vrei video sau mp4)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mfws.ro/trilulilu.ro;)

| joy008 a răspuns:

Daca folosesti mozilla, cauta addon-ul "downloadHelper" si o sa descarci orice de pe internet.