| TheLightBringer a întrebat:

Am auzit ieri o melodie foarte frumoasa in spaniola,o canta un baiat, tanar cred..nu e j balvin...care e numele la melodie?
Prin versuri era ceva de genu : (scuzati daca nu e scris corect, probabil ca nu e )
que jo ne te compara manyana...
que n la mismo no te va...
i siedo que no te la...
Si numele la melodie era ciudat parca..suna a romaneste, da nu o canta roman...Ms anticipat!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.sing365.com/......9C000B4108
Asta?
O seara buna:)

| TheLightBringer explică:

Am vazut videoclipul si era undeva la identic cu j balvin...era langa o masina cumva...foarte asemanatoare da cred ca mai veche, a fost prin topuri la noi cred