| BeatrICEBEA a întrebat:

Am auzit la o terasa din Cluj-Napoca, unde am baut ceva racoritor, o melodie, mai exact un remix cred ca a fost.La un moment dat apare o voce, care zice "Love " parca, si vocea parea sa fie a lui Pitbull. Dar vocea aparea doar un minut in melodie, poate chiar mai putin. Funda celui care imi da link cu melodia aceea si raspunde cel mai repede.big grin

1 răspuns:
| Bimboo123 a răspuns:

Mai cred ca era melodia lui lil wayne ft eminem-no lovelaughing nu stiu sigur