| Andrei2121 a întrebat:

am auzit la un stream o melodie destul de tare care chiar mi-a placut.Era ca un remix, poate chiar un remix, nu stiu prea multe de ea stiu doar ca intr-o parte aparea si vocea lui Pitbull. Daca aveti vreo idee nu evitati sa o incercati.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Slabe sanse s-o gasesti, cand stii doar ca e remix cu pitbull... Sunt o groaza de remix-uri la melodiile lui laughing
Daca ce ai auzit tu era o parte dintr-un mix al unui dj, sansele se micsoreaza din nou, pentru ca dj-ii de radio au piese exclusive, care le impart doar intre ei, nu apar nicaieri la download.