| marialungu a întrebat:

Am auzit la radio o melodie dar nu stiu cum se cheama. ma puteti ajuta? in primul rand la inceput se aude pianul apoi canta o fata cu voce subtire. apoi un bait si refrenul impreuna... au luat locul 1 si nu e inna... nu stiu cum sau cine sunt. voi nu stiti? am auzit pe radio fm de multe ori dar niciodata nu a zis cum i cheama cine ma ajuta? multumesc

Răspuns Câştigător
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca e lady antebellum-need you now

1 răspuns:
| marialungu explică:

Am uitat sa va mai zic ceva, melodia e in engleza big grin cine o stieee?