| blackangel95 a întrebat:

Am auzit acum ceva timp o melodie care mi-a placut mult si nu stiu cum se numeste si cine o knta refrenul era in engleza si cel care il canta avea o voce foarte subtire si dulce iar restul era in romana, era lenta si de dragoste.ma puteti ajuta? plzzzz o caut de mult.

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Blaxy girls-Mr president?

| blackangel95 explică (pentru pinkqueen98):

O canta 2 barbati sau ma rog o fata si un baiat nu stiu sigur si zicea ceva de genul in versuri "nu sunt genul care sa ti aduca acasa flori" si genul era rapp. O stii?

1 răspuns: