| normally a întrebat:

Am auzit la radio o melodie frumoasa.Nu mai tin minte versurile dar tipul de la radio a zis ca a cantat jonathan nu stiu cum, ca e belarus si ca melodia lui a devenit un hit.Melodia incepe cu chitara apoi tipu canta si la refren e veselie.Da e superba! Va rog daca stie careva ceva sa ma ajute. Funda

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ollieLK_TXo Ce zici? cred ca mai mult ca sigur ii! dupa descrierea data de tine!

1 răspuns:
| daηă a răspuns:

Nu știi măcar câteva versuri? De obicei găsești melodiile mult mai ușor dacă ști măcar un vers.