| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit mai demult o melodie tare. Credeam că e de la Placebo și că se numește "Another love" dar când am căutat-o pe net, nu am găsit nicio melodie de la ei care să se numească așa. Să vă descriu videoclipul. Este despre un băiat (blond cred) care lipește afișe prin oraș cu poza unei tipe. Aia era lângă el dar am impresia că nu o vedea deoarece nu reacționa în niciun fel lângă ea. Poate era fantomă sau ceva de genul, nu știu. Îmi aduc aminte că la final ajunge într-o cameră alături de băiatul ăla și pe un perete erau lipite o grămadă de afișe cu poza ei. Știți voi, afișe din ălea pe care le lipesc oamenii când își pierd câinii. Oricum, fata era dispărută.
Știe cineva?

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru 1DeadMemories):

Merci, merci, merci.
Vocea tipului ăstuia seamănă cu cea a lui Brian Malko. De-aia credeam eu că e de la Placebo.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci si eu!
Canta bine Tom Odell. M-a debusolat descrierea clipului in prima instanta, desi eram convinsa ca de piesa asta e vorba.Eu stiam alta versiune https://www.youtube.com/watch?v=MwpMEbgC7DA