| RosyRozy a întrebat:

Ma chinui de 1 ora sa-mi aduc aminte cum se numeste o melodie si sa o si gasesc dar nu reusesc. Stiu doar cum incepe videoclipul si atat. nu reusesc sa-mi amintesc nici macar 1 vers sau 1 cuvant din melodia asta. straight face Video-ul incepe cu unu negru care este sunat de nu stiu cine si apoi pleaca cu acea persoana pe un iaht sau ceva de genu si incep sa cante acolo. Mai sunt si niste tipe care danseaza ba pe langa ei ba pe plaja. Si pe langa tipu asta negru mai e unu alb care canta cu el. Melodia asta o da des la tv dar nu reusesc sa-mi aduc aminte care e. Stie cineva? Va rog sa ma ajutati plsssss puppy dog eyes Am mare nevoie de melodia aia urgent!

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Danza cuduro?

| RosyRozy explică (pentru DoriKat):

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! Asta era laughing Ahh! In sf! laughing Ms mlt mlt mlt puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Windwalk3r a răspuns:

Taio Cruz : Break your heart (cred)

| Windwalk3r a răspuns:

Don Omar : Danza Kuduro