| Dania_7831 a întrebat:

Am auzit o melodie, cred ca de-a lu' B. U. G Mafia era... Continea niste versuri care spuneau cam asa: "Vrea familie, vreau copii!"; "Mama mea si surioara mea, n-as putea sa spun asa ceva!" Nu exact acestea sunt versurile/cuvintele, dar sunt asemanatoare. Cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

La Familia - Camin Fericit?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya - Ceva firesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya- Ceva firesc

Stii ca imi doresc familie copii, tarfele vin si pleaca o sa renunt la nebunii...

| Dania_7831 explică:

Vreau familie*

| Dania_7831 explică:

@Anonim, pacat ca nu ai cont ca iti dadeam funda! Raspunsul castigator e al lui, dar ii dau funda lui @FabuLousKid. Sorry!